Březen 2015

again? yes.

24. března 2015 v 20:20 | Cay. |  Thinking
Páni, dnes je to přesně dva roky, co jsem sem přidala první článek. Neuvěřitelné, jak rychle to uteklo. Né že by mi na nějak záleželo na tom, že jsou to dva roky, ale je to takové pěkné, že to vyšlo na den přesně po dvou letech :) Každopádně jsem se sem vrátila a věřím, že litovat nebudu.

Nevracím se s touhou po spoustě lidí, kteří budou číst mé články, ani nejsem zpět s vyhlídkou na velký počet komentářů. Po dvou letech opět píšu na tenhle blog, protože mi začalo chybět místo, kam můžu napsat téměř cokoliv. V poslední době přemýšlím nad spoustou témat a všechny do jednoho si je chci zapsat, protože je zkrátka nechci zapomenout.

Proto nechci, aby tento blog byl jen další nepovedený deníček, ani tu nechci nacházet obrovské množství hloupých řetězáku. Na téhle stránce chci vytvořit souhrn všeho co mě potká a co mě nějakým způsobem donutí přemýšlet, co mě donutí sepsat na to článek. Baví mě to, baví mě psát úplně o čemkoliv a častokrát vlastně o ničem a baví mě tvořit si tu vlastní místo, které je podle mých představ a do kterého mi nikdo nemá právo mluvit. Proto se tentokrát obejdu bez spousty pravidelných navštěvovatelů. Jediné, co chci je, aby byl můj blog plný zajímavých a poutavých článků. Někdy o něčem, jindy třeba absolutně o ničem. Jako teď.

Tyhle tři zmatené odstavce berte jako začátek všeho, co si zde plánuji.